Právní vzdělávání farmaceutů

právo, právní bitva

Foto: Shutterstock

Ve spolupráci s Mgr. Liborem Štajerem z advokátní kanceláře KMVS pro vás připravujeme elektronické vzdělávání farmaceutů zaměřené na zdravotnické právo. Jeho součástí jsou e-learningové kurzy s testem znalostí, za které je možné získat kredity do celoživotního vzdělání. Dále sekce obsahuje právní poradnu a každý měsíc jednu aktualitu k rozšíření právního povědomí. Právní vzdělávání farmaceutů je dostupné pouze registrovaným a přihlášeným uživatelům webu.

Představení advokátní kanceláře KMVS

KMVS, advokátní kancelář, s.r.o., je zavedená a stále se dynamicky rozvíjející advokátní kancelář založená 1. ledna 2006 se sídlem v historickém centru Prahy. Většina partnerů advokátní kanceláře má více než desetileté profesní zkušenosti. Více o KMVS zde.

Akreditované vzdělávací kurzy

Právní aktuality

Právní aktuality připravované advokátní kanceláří KMVS  shrnují informace o významných změnách v českých právních předpisech týkajících se zdravotnického práva.

Zajímavé případy pro Vás

Specializovaný tým na oblast zdravotnictví advokátní kanceláře KMVS připravil seriál komentářů, shrnutí či vysvětlení ke konkrétním případům a událostem z oblasti zdravotnictví, zejména z oblasti medicínského prostředí.

Právní poradna

V právní poradně odpovídáme na vaše dotazy. Chcete se zeptat? Napište prosím Váš dotaz týkající se právní problematiky do online formuláře. Vstup do sekce zde.